kamkoľvek idem mám svoj batoh

Hľadáte praktický športový batoh, ktorý by ste mohli používať nie len na šport ale napríklad aj do školy či do kancelárie, keď idete s notebookom? Máme niečo pre vás. Big Star má v ponuke Unisex batoh z tkaniny, ktorý nie je celkom športový. Je to univerzálny batoh, ktorý budete môcť zobrať kamkoľvek. Vďaka svojej sivkastej až striebornej farbe ho môžu nosiť obe pohlavia. Okrem toho sa vám bude hodiť ku každému oblečeniu. Ako môžete vidieť aj na samotnom obrázku batoh má vystužený chrbát a nastaviteľné popruhy, takže ho môžete nastaviť na akúkoľvek výšku a vďaka vystuženému chrbtu v ňom môžete preniesť od tenisiek na šport až po notebook, keď pôjdete do práce.

víkendová dovolenka

Taktiež má vystuženú rúčku, ktorá umožňuje ľahké a pohodlné držanie batohu aj keď ho práve nemáte na chrbte. Batoh má dva hlavné priečinky a niekoľko malých vreciek vo vnútri, vďaka čomu si vaše veci môžete prakticky rozdeliť a upratať, aby ste mali vždy všetko po ruke. A všetko rýchlo hneď našli. Na batohu nie sú žiadne výrazne aplikácie, výšivky ani potlač. Nájdete na ňom len Malú kovovú aplikáciu našej značky, ktorá mú dáva nevtieravú eleganciu.

správna voľba

Batoh od Big Star vám vďaka svojej ideálnej veľkosti môže byť tiež skvelým pomocníkom pri jednodňovom alebo víkendovo cestovaní. Tento univerzálny praktický a štýlový batoh môžete teraz v Big Star kúpiť za skvelú akciovú cenu. Teraz ušetríte takmer polovicu z pôvodnej ceny, preto neváhajte a objednajte ho ešte dnes. Akcia trvá len niekoľko dní. Ak si objednáte tovar nad sumu 50 euro máte v našom e-shope poštovné zdarma. V Big Star máte vždy plno výhod a veľa rôznych zliav a akciového tovaru. Pozrite si všetky naše kategórie a určite si vyberiete skvelé a kvalitné produkty z našej stálej ponuky. A za niekoľko dní môžete mať okrem batohu aj nový šatník, ktorý vám doručíme priamo na adresu.