Venujte sa partnerovi

Lingam znamená penis. Je to mužský pohlavný úd. Už ste niekedy svojmu manželovi alebo partnerovi urobili úsmev na perách? Venujete sa mu často? Keď myslím často, je to aspoň zopárkrát za týždeň? Ak nie, napravte to práve v tomto okamihu. Svojmu partnerovi ste sľúbili lásku a vernosť, keď ste si ho brali za manžela. Či je váš vzťah partnerský alebo manželský, je to jedno. To nie je vôbec podstatné. Dôležité na ňom je to, že sa milujete. Ak ste spolu už zopár rokov, možno sa u vás láska vytratila. Nahradil ju stereotyp? Nie je to práve príjemné obdobie, ktoré by ste si chceli vychutnávať.

sexy žena

Žiť v stereotype má plno nevýhod. Mali by ste urobiť výraznú zmenu. Váš partner si zaslúži trošku lásky od vás. Lásku mu viete prejaviť aj venovaním sa mu na intímnom mieste. Už ste niekedy masírovali jeho pohlavný úd? Práve masáž lingamu https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/ je dôležitá vo vzťahu. Aby vás manžel alebo partner bol spokojný, skúste sa ho trošku chytiť či pohladkať mu pohlavný úd. Hladkanie navodzuje vzrušenie práve na intímnych miestach. Nebojte sa. Každý muž chce, aby sa mu jeho žena venovala práve týmto spôsobom.

relax

Ak máte muža, ktorý to od vás nechce, určite len za to to hovorí, že vie, že to nemáte práve v obľube. Ale verte mi, že to miluje. Urobte si romantický večer. Zapnite si erotický film, kde sa obaja vzrušíte. Ďalej to bude mať pre vás i preňho príjemnú predohru a nakoniec aj neskutočné vyvrcholenie. Láskajte ho, bozkávajte a hladkajte či sajte mu jeho pohlavný úd. Len tak budete na ňom vidieť, že ho vzrušujete úplne naplno. Neprestávajte, kým nebude hotový. Potrebuje cítiť, že ho viete uspokojiť aj rukami alebo ústami. Nemyslite si, že to robia len prostitútky alebo ženy, ktoré poskytujú sexuálne služby. Oblečte sa do rôznych kostýmov a vyskúšajte nejaké erotické hrátky práve u vás doma v domácnosti v spálni na manželskej posteli.