Akú vôňu do prania si zvoliť, aby ste sa cítili fresh?

Výber tej správnej vône do prania rozhodne ovplyvní, ako sa budete po celý deň cítiť. To, aby bolo oblečenie príjemne voňavé má svoje prínosy, a to v prvom rade v pocite sviežosti a uvoľnenia, ktorý príjemná vôňa dokáže vytvoriť. Na to, aby ste si takto spríjemnili obliekanie a vytvorili arómu domova a čistoty, slúžila donedávna iba aviváž, avšak dnes už máme aj ďalšie prostriedky, ktoré priniesli veľmi pozitívny upgrade. Sú nimi olejové parfémy do prania. Tie svojimi jedinečnými vonnými kompozíciami priniesli ozajstný boom do každej práčky. Skvelé je, že si hneď nemusíte kúpiť veľké balenie, ale môžete vôňu najskôr iba vyskúšať. Vzorka vám postačí na 1 až 4 prania podľa toho, akú si zvolíte intenzitu a koncentráciu.

parfém 1

Aké vône vyberať?

Na to, aby ste sa cítili fresh potrebujete nasadiť tú správnu vôňu. Za mimoriadne osviežujúce a povzbudzujúce sa považujú citrusové vône, ktoré nepredstavuje iba citrón, ale aj grep, pomaranč či mandarínky. Parfém na pranie však nikdy nepozostáva len z jednej vonnej zložky. Obsahuje ich viacero presne tak, ako je to aj pri telových parfumoch. Pokiaľ teda máte radi osviežujúce citrusy, vôňa do práčky, ktorá ich obsahuje bude pre vás zrejme tá správna voľba. Pokiaľ chcete viac cítiť vôňu kvetov, siahnite po parfémoch na pranie, ktoré miešajú kvetinové vône s nádychom sviežosti. Ideálne však je vyskúšať si viaceré vzorky a potom zvoliť tie najvhodnejšie pre vás.

parfém blu 1

A čo bylinky?

Nájdu sa aj príjemné bylinkové vône, ktoré v sebe zahŕňajú levanduľu alebo rozmarín či iné rastlinky. Ako sme však už spomenuli, parfumy sa miešajú ako kompozície s viacerými druhmi vôní a podstatný je výsledný harmonický mix, ktorý – čudovali by sme sa, keby sa vám nepáčil. Každý parfém na pranie je totiž zmesou príjemných esenciálnych olejov, teda aspoň ak hovoríme o značke Essentia Nature.