Veľké pôžičky

Pôžičky s výhodným úročením

  • Všetko potrebné na jednom mieste
  • Výhodné úročenie
  • Vyberáme iba overených poskytovateľov
  • Vybavenie online za pár minút
Požiadať o pôžičku

Vyberte si najvýhodnejšiu pôžičku

Ponúkame Vám výber z najlepších pôžičiek na našom trhu, to všetko s maximálnou diskrétnosťou. Ide o overených poskytovateľov s výhodnými podmienkami, kde sú niektoré výhodnejšie ako bankové pôžičky. V tejto sekcii sú vybrané pôžičky s vyššou hodnotou od 300 € až do niekoľko tisíc euro, bez dokladovania účelu. Niektorí poskytovatelia ponúkajú rôzne akcie – umožňujú splátky oddložiť alebo si pôžičku poistiť pre prípad neschopnosti splácať, nastaviť si dĺžku splácania, výšku splátky a iné.

Články

Porovnanie pôžičiek online

Peniaze hýbu svetom, ale čo robiť, ak ich nemáme dosť? Riešením je pôžička. Je veľa druhov pôžičiek ako sú hypotéky, lízingy, bankové a nebankové pôžičky. Podľa čoho vybrať tú správnu pre nás? Sú pôžičky, ktoré môžete použiť len na určitú vec, iné pôžičky môžete použiť na čokoľvek potrebujete.

Bankové pôžičky

Pokiaľ zháňate pôžičku, tak v podstate máte na výber medzi bankami a nebankovkami. Rozdiel medzi týmito druhmi pôžičiek je veľmi veľký. Pôžička od banky je asi prvá ktorá každého napadne. Banky sú tradičné spoločnosti, ktoré majú s požičiavaním peňazí veľkou skúsenosť a tradíciu. Jedná sa o pôžičku s jasnými pravidlami a pôžička od banky je ľuďmi preto preferovaná. Každý človek má u nejakej banky bankový účet a žiadosť o pôžičku je v danej banke veľmi jednoduchá.

Nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky môžu byť rizikovejšie, aj keď za väčšinou týchto spoločností stoja banky. Spoločnosti poskytujúce nebankové pôžičky sú väčšinou veľmi aktívne v ponúkaní pôžičiek. Všetci to poznáme z letáčikov v našej poštovej schránke. Spoločnosti sa snažia aktívne oslovovať potenciálnych zákazníkov. Niektoré spoločnosti pôsobia aj priamo v obchodoch a na vystavený tovar obchodníka priamo ponúkajú pôžičku. To sú tí serióznejšie poskytovatelia nebankových pôžičiek.

Podvodné nebankové pôžičky

Existujú ale aj spoločnosti, ktoré poskytujú nebankové pôžičky a niekedy už priamo s cieľom nadštandardne zarobiť na človeku v núdzi, prípadne ho rovno pripraviť o nehnuteľnosť. Jedná sa o úžeru a rokovania hraničiace s podvodom, alebo sa priamo o podvod jedná. Ako spoznať takúto spoločnosť a ako sa jej vyhnúť? Používajte hlavu a internet. Používať hlavu znamená premýšľať o ponuke a hlavne poriadne si prečítať zmluvu. Používať internet znamená vyhľadať si informácie o spoločnosti, ktorá pôžičku ponúka a prečítať si skúsenosti ostatných ľudí s danou spoločnosťou.

Účelové pôžičky

Medzi pôžičky, ktoré dostanete len na konkrétnu vec patria hypotéky. Hypotéky sú určené len na nákup nehnuteľnosti, najčastejšie bytu, alebo domu. V tomto prípade vlastne ani peniaze nedostanete na účet, banka zaplatí priamo predajcovia nehnuteľnosti. Potom nasleduje dlhé splácanie, väčšinou niekoľko desiatok rokov. Jedná sa o prísne účelovú pôžičku, ale aj tu nájdete výnimku a tou je tzv. americká hypotéka. Peniaze z americkej hypotéky dostanete na účet a môžete použiť na čo chcete. Ďalším druhom účelovej pôžičky je na auto, alebo na stroje do výroby. Leasing je ale skôr vhodný pre podnikateľov ako pre bežného občana.

Kde si požičať?

Internet slúži nielen na vyhľadávanie informácií o konkrétnej pôžičke, alebo spoločnosti. Dokáže tiež veľmi pomôcť pri hľadaní najvýhodnejšej pôžičky presne pre Vás. Je to pohodlnejšie, než dojednávať si schôdzky v bankách, alebo s jednotlivými maklérmi. Na Venturio.sk jednoducho môžete zadať požiadavku, z pohodlia vášho domova, a makléri sa Vám sami ozvú už s konkrétnou ponukou. Ak pre podanie žiadosti o pôžičku použijete Venturio.sk, tak dostanete ponuky na bankové, alebo aj nebankové, pôžičky od solídnych spoločností.

Stačí len vyplniť žiadosť!

Čo musíte urobiť pre to aby naši zmluvní makléri a finanční poradcovia začali pracovať pre Vás? Stačí len vyplniť formulár, samozrejme pravdivo, a všetko odoslať k nám na spracovanie. V nasledujúcich dňoch od nás obdržíte ponuky na pôžičky všetko diskrétne, bezpečne a zdarma. Navyše získate aj bezplatnú asistenciu pri dojednávaní Vami vybrané pôžičky. Všetky informácie sú úplne dôverné a nebudú poskytnuté žiadnej tretej strane.

Prečo si požičať?

Nie je treba báť sa požiadať o pôžičku a požičať si peniaze. Pri kúpe tovaru na pôžičku by malo platiť jednoduché pravidlo. Kúpený tovar by malo mať väčšiu životnosť ako je doba splácania pôžičky. Nebojte sa teda bezplatne vyplniť žiadosť a zaobstarať si niečo čo Vás poteší.

Zobraziť viac