Spojenie pôžičiek

SPOJTE SI PÔŽIČKY DO JEDNEJ

  • Konsolidovať môžete rôzne formy dlhov
  • Iba jedna splátka a nižší úrok
  • Bez zbytočného papierovania
  • Možnosť poistenia neschopnosti splácať
Spojiť pôžičky

Spojiť pôžičky sa oplatí

Ak máte viac splátok určite sa Vám oplatí ich spojiť do jednej. Takáto konsolidácia prináša iba výhody. Zbavíte sa zbytočne vysokých úrokov, sprehľadníteť si splátkový kalendár, ktorý si navyše zostavíte podľa seba. Výška splátok aj dobu splácania vyberáte Vy.

Navyše získate aj tieto výhody:

  • Konsolidácie až do výšky 10 000 €
  • Nízky úrok
  • Spojiť môžete iné pôžičky, kreditné karty, prečerpanie na účte, nákup na splátky, bankové úvery
  • Splátkový kalendár zostavíme podľa Vašich potrieb
  • Možnosť poistenia v prípade neschopnosti splácať
  • Až 4x odloženie splátky

O ďalších výhodách a podmienkach sa môžete informovať u nášho operátora. Stačí vyplniť kontaktný formulár a čas, kedy sa Vám môžeme ozvať.

Články

Výhodná konsolidácia pôžičiek

Pôžičky môžu byť pomerne výhodné a rozhodne nie je problém si niektoré vziať. Ak ale získate väčšie množstvo pôžičiek, situácia môže dôjsť k tomu, že splácať celkové množstvo  v požadovanej výške bude až tak vysoké, že ich nebudete schopní splácať. Rozhodne sa nejedná o žiadnu bezvýchodiskovú situáciu, ktorú by nebolo možné riešiť. V súčasnosti sa človek môže dostať do akejkoľvek situácie, z ktorej je možné sa efektívne dostať. Výborným riešením je najmä konsolidácia pôžičiek. Veľa z nás o tomto termíne vie, avšak jeho význam zostáva skrytý. Je to škoda, pretože konsolidácia pôžičiek môže byť vhodná pre každého, nad ktorým sa pomaly roztvára nepríjemná dlhová pasca. Pozrime sa teda podrobnejšie na to, čo vlastne pojem konsolidácie pôžičiek znamená, aké sú jej výhody a akým spôsobom je možné ju riešiť.

Čo je konsolidácia pôžičiek?

Pojem konsolidácie pôžičiek je pomerne jednoduchý na vysvetlenie, pretože sa jedná o zlúčenie väčšieho množstva pôžičiek do jednej jedinej. Čo sa týka samotného počtu zlúčených pôžičiek, tak ten je väčšinou neobmedzený. Dôležitá je pre sprostredkovateľa najmä celková finančná suma, ktorú tvoria jednotlivé pôžičky. Konsolidácia pôžičiek je teda riešená prakticky jednou veľkou pôžičkou, ktorá je svojím celkovým rozsahom schopná pojať všetky ostatné pôžičky malého charakteru. Konsolidačný úver je ideálny, pretože budete mať svoje pohľadávky všetky na jednom mieste a môžete očakávať skutočnú pomoc. Určite nie je od veci sa presne pozrieť aj na jednotlivé výhody konsolidácie pôžičiek. O tom, že je ich veľké množstvo, nie je pochýb.

Všetky pôžičky v jednom

Konsolidácia pôžičiek je výhodná najmä v tom, že budete mať svoje pohľadávky zlúčené do jednej jedinej. Pri väčšom množstve pôžičiek sa často dopracúvajú ľudia k tomu, že sa im pomaly vytratí prehľad v jednotlivých úveroch. Veľakrát tak človek zistí, že určitú splátku nezvládol v požadovanom období realizovať, čo je už celkom neskoro, pretože bude nútený platiť penále. Rozhodne je možné hovoriť o tom, že nevýhodné je aj to, že majiteľ pôžičiek nevie aj o celkových úrokoch pôžičiek, pretože si ich uzatvárali už pred dlhou dobou. Tento fakt je taktiež nepríjemný. U konsolidačné pôžičky budete mať všetko v jednom a budete poznať úrokovú sadzbu a všetky ďalšie detaily, ktoré sa pôžičky ako takej týkajú.

S konsolidačnou pôžičkou splácania zvládnete

Jedným z najväčších plusov konsolidácie pôžičiek je aj to, že celková splácaná suma bude oveľa nižšia, než by tomu bolo v prípade väčšieho množstva splátok u viac pôžičiek. Vy si tak budete môcť byť úplne istí tým, že konsolidáciu zvládnete bez väčších problémov. Budete splácať podľa presne stanoveného splátkového kalendára. Jasne dopredu budete poznať presný harmonogram splácania, pretože ten bude v splátkovom kalendári presne uvedený. Splátky si budete môcť tiež individuálne nastaviť podľa vašich potrieb. Je jasné, že každý človek má iné výplatné obdobie a bolo by maximálne nepríjemné a nevhodné splácať svoje pohľadávky predtým, než vám príde na účet výplata. Aj preto si môžete individuálne nastaviť splátky konsolidačné pôžičky tesne po výplatnom období. Získate tak maximálnu istotu splácania pôžičky a absenciu akýchkoľvek nepríjemností.

Konsolidácie u nás je maximálne výhodná

Neviete kde riešiť konsolidáciu svojich pôžičiek, potom môžete ísť pokojne k nám a konsolidovať pôžičky u nás. Dočkáte sa všetkých výhod, ktoré s konsolidáciou pôžičiek akokoľvek súvisia. Na mysli máme predovšetkým skutočne nízku konsolidačnú sumu šitú na mieru presne vašej osobe. Konsolidácia pôžičiek u nás je veľmi rýchla a stretnete sa s tým, že vaše dlhy budú pokryté maximálne efektívne. Môžete tak usporiť pokojne aj niekoľko desiatok tisíc korún, čo už určite stojí zato!

Zobraziť viac