SMS pôžička

Veľa ľudí dnes hľadá spôsob ako „dožiť“ od jednej výplate k tej druhej. Dnes na to existuje niekoľko spôsobov a jedným z nich ej extra rýchla sms pôžička. Táto forma pôžičky má mnoho tých klasických niekoľko výhod no ak ju chcete musíte vedieť, že je finančne obmedzená. Vybavíte ju ihneď bez dokazovania prijímu, ručenia majetku alebo ručiteľa. Takúto pôžičku využíva v dnešnej dobe čoraz viacej ľudí. Takýto krátkodobý úver vyhovuje väčšine ľuďom, ktorí potrebujú požičať iba menšiu čiastku a sú schopný ju v dobe splatnosti, ktorá býva oproti klasickej pôžičke omnoho kratšia, ju vrátiť.

Splatnosť býva okolo pár týždňov alebo jedného mesiaca spravidla však maximálne 6 týždňov. Výška pôžičky ako sme už vyššie spomenuli býva menšia pohybuje sa predovšetkým od niekoľkých desiatok po niekoľko stoviek eur. No musíte si uvedomiť, že ak o takúto „finančnú pomoc“ žiadate prvý krát, dostanete sumu okolo 100 eur. Ak vrátenie pôžičky prebehne u vás bez problémov, ako napríklad meškanie vrátenia sumy atď. Potom si samozrejme budete môcť požičať aj viacej peňazí aj okolo 500 eur. Stály klienti a užívatelia takýchto pôžičiek si môžu s inštitúciou, ktorá tieto pôžičky poskytuje, vyjednať aj podmienky navyše a výhodnejšie, ale musíte byť seriózny zákazník!

Na vybavenie pôžičky vám samozrejme stačí iba mobilný telefón a dostatok kreditu k napísaniu sms správy. No väčšina spoločností aj tak vyžaduje aby ste niektoré formality a formuláre vypísali cez internet. Vypíšete svoje meno, rodné číslo… proste všetky osobné údaje, potom už len čakáte na to kým vám pošlú zmluvu a schvália vašu žiadosť. Zmluvu si poriadne prečítajte a následne už budete mať peniaze na svojom účte a môžete ich použiť na čo chcete, pretože k tejto forme pôžičky nepotrebujete predkladať na čo ju chcete použiť.

Chcete rýchlu pôžičku?

Požiadať o pôžičku

Podobné články