Pôžičky pre živnostníkov

Dnes začať s podnikaním nieje vôbec ťažké. Po počiatočnom rozbiehaní sa a hory vybavovačiek môžete začať. Stačí mať dobrý nápad, a chuť chuť a silu vydržať aj nemožné a predvídať nepredvídateľné. K podnikaniu, a hlavne k jeho začiatkom však treba peniaze a vôbec nie malú čiastku. Jasné niečo môžete mať z vlastných zdrojom, od rodiny, či priateľov ale pôžičke sa asi len predsa nebudete môcť vyhnúť. Samozrejme, že časom keď už sa vám bude dariť viac ako len dobre o pôžičke rozmýšľať ani len nebudete, no začiatky ružové nebývajú to vám potvrdí každý, podnikateľ ktorý raz začínal. Ak sa ešte len rozbiehate a už teraz viete, že vaše finančné prostriedky vám stačiť nebudú, možno by ste mali porozmýšľať o pôžičke pre začínajúcich živnostníkov. Pre tých však pôžičky, ktoré sa poskytujú bežným ľuďom, nie sú vyhovujúce a vhodné pre nich. Práve preto sa stali obľúbené tzv. pôžičky pre podnikateľov, ktoré pre nich nemajú také nesplniteľné podmienky na pôžičku ako tie obyčajné.

Ak ste však v banke už skúšali a nepochodili ste mali by ste sa obrátiť na niektorú nebankovú spoločnosť na Slovensku, ktoré takisto poskytujú takýto druh pôžičiek. Musíte však rátať s tým, že každá inštitúcia, či už je to banka alebo nebankovka má svoje vlastné podmienky poskytovania úverov. Musíte však rátať aj s tým, že ak už nejakú chvíľu už podnikáte a máte na krku rôzne dlhy alebo nebodaj exekúcie s najväčšou pravdepodobnosťou pôžičku u nikoho nedostanete.
Môžete sa rozhodnúť pre viacero druhov pôžičiek v tejto oblasti.
Napríklad pre pôžičku pre živnostníkov bez ručenia. Čiže nemusíte ručiť žiadnou nehnuteľnosťou. No problémom by pre začínajúcich podnikateľov mohlo byť, že ak si chcete zobrať túto pôžičku budete musieť preukázať svoj príjem. Následne sa vykonáva posúdenie vašej žiadosti a dokumentov, ktoré ste poskytli a pre ukáže sa tak vaša schopnosť úver splácať. Tento úver je však limitovaný sumou od 350 € do 2 000 € a splatnosť je od 12 až do 5 rokov.

Ak sa rozhodnete pre druhý variant a to ručenie nehnuteľnosťou, nemusíte dokladovať účel a je aj dostupnejšia ako vyššie uvedená. Pôžička sa dá buď splatiť v krátkom období alebo až na 20 rokov.

Chcete rýchlu pôžičku?

Požiadať o pôžičku

Podobné články