Pôžičky cez telefón

Doba stále napreduje a preto je dnes už niekoľko spôsobov ako si možno vybaviť pôžičku z pohodlia vášho domova. Peniaze potrebuje každí a bez nich sa jednoducho žiť nedá. Ale ak patríte k tým ľuďom, ktorým banka asi len ťažko požičia a neviete na koho sa obrátiť skúste čoraz obľúbenejší spôsob Slovákov ako sa dostať k peniazom a to využiť pôžičku cez telefón. Tento typ pôžičky poskytujú len nebankové spoločnosti a jej vybavenie je pomerne rýchle, nenáročné a hlavne šetrí to váš čas. Niekomu by možno mohlo byť aj nepríjemné osobné stretnutie s poskytovateľom pôžičky, možno zo strachu, hanby alebo proste z nedostatku času. Preto vybaviť si pôžičku cez telefón sa rozhoduje čoraz viacero ľudí. Samozrejme, že sa nedá takouto formou požičať si niekoľko tisíc eur ale ak potrebujete menšiu sumu peňazí a pomerne rýchlo táto pôžička je skvelou voľbou. Peniaze vám prídu na účet rýchlo, nemusíte ručiť majetkom, ručiteľom, nič nemusíte dokladovať a hlavne nekonečne dlho čakať.

Aj cez telefón sa dá vybaviť viacero druhov pôžičiek, konkrétne priamo cez telefón dve. A to, že si pôžičku vybavíte zavolaním na číslo nebankovej spoločnosti alebo iba poslaním SMS so svojimi údajmi, číslom účtu a emailovou adresou.
Pri prvom type zavoláte na konkrétne číslo a spojíte sa s pracovníkom spoločnosti, ktorý s vami všetko dohodne a vy mu následne nadiktujete svoje osobné údaje, vrátane emailu, čísla občianskeho preukazu a bankového účtu. Následne nastáva doba posúdenia vašej žiadosti čo môže trvať približne hodinu možno dlhšie. Potom vám zavolajú naspäť aby vám oznámili či vám pôžičku schvália lebo nie. Ak ste boli so svojou žiadosťou úspešný/á peniaze vám pribudnú na vašom účte takmer okamžite ale je tu aj možnosť si peniaze prevziať osobne či na pošte. Lehota splatnosti takejto malej sumy peňazí býva zvyčajne od 15 do 30 dní ale za poplatok si môžete túto dobu predĺžiť.

Chcete rýchlu pôžičku?

Požiadať o pôžičku

Podobné články