Pôžičky bez registra

Možno si to ani neuvedomujeme ale ľudia sa rozdeľujú na tých, ktorí nemajú vôbec žiadny problém s peniazmi, na tých ktorí žijú zlatou strednou cestou. A nakoniec sú tu ľudia, ktorí dosť peňazí nikdy nemali a svoju situáciu riešia požičiavaním si od známych alebo tým, že majú niekoľko úverov. To nie je práve najideálnejšie riešenie, pretože pôžičky nemajú tú „moc“, aby sa niekam vyparili alebo sa samy splatili. Keď už ste ale nemali inú možnosť a pôžičku ste si zobrali a nie jednu ale hneď niekoľko, možno tak vyriešite vašu dilemu s peniazmi práve TERAZ ale nie navždy! A tak sa možno aj vám stalo, že ste najprv splátky príkladne platili ale jeden čas sa vám toho nakopilo veľa a už ste splácať nestíhali, nemohli alebo úplne prestali. Potom ste zase začali a tak to išlo stále dookola až konečne nadišiel ten deň keď ste pôžičku splatili a mali ju z krku. No práve ste sa dostali do situácie kedy potrebujete požičať znovu ale musíte si uvedomiť, že ľahké to mať nebudete. Ak ste mali predtým požičané od banky a riadne ste nesplácali svoju pôžičku a len horko ťažko ste sa dostali k jej splateniu, dostali ste sa na „čiernu“ listinu banky neplatičov. To znamená, že ak požiadate o pôžičku v banke s najväčšou pravdepodobnosťou ju nedostanete, pretože banky predtým ako niekomu požičajú overia si ho práve v tejto databáze.

Jediným východiskom pre vás, ak si však naozaj nutne potrebujete požičať, niektorá nebanková spoločnosť. Ak požiadate o pôžičku bez registra budete úspešný a peniaze získate. Nebankovky pri takomto type pôžičky do registra nehľadia a nezaujíma ich. Výška pôžičky je rôzna a môže predstavovať sumu až do 1 000 €. Splatnosť sa môže líšiť ale s jedným rokom môžete počítať určite.
Takúto pôžičku môžete dostať ale len v tom prípade ak ste zamestnaný minimálne 6 mesiacov. Nezamestnaným, ženám na materskej dovolenke, dôchodcom alebo osobám pracujúcim mimo územia Slovenskej republiky túto pôžičku nieje možné poskytnúť.

Chcete rýchlu pôžičku?

Požiadať o pôžičku

Podobné články