Card Balance Transfer od UniCredit Bank

Kreditná karta sa javí ako dobrý spoločník, aj teraz pred Vianocami. Ak však zabudnete na termíny, je jej výhodnosť preč a Váš dlh sa začne úročiť veľmi vysokým úrokom. Naviac banka často stŕha najmä malú časť samotnej dlžnej sumy a naopak veľkú časť tvoria úroky. Takto sa Vám však dlh nezmenšuje, a tak len neustále platíte vysoké úroky. To je dôvod, prečo sa môže kreditná karta veľmi rýchlo premeniť na Vašu nočnú moru.
Ak máte aj viac kreditných kariet, je len veľmi ťažké udržať si prehľad. Zbytočne tak prichádzate o svoje peniaze nielen pre vysoké úroky, ale aj poplatky za vystavenie a vedenie kreditných kariet. Aby ste ušetrili môžete využiť ponuku UniCredit Bank, ktorá prichádza so svojou novinkou Card Balance Transfer. Vďaka tomuto si môžete preniesť svoje dlhy z viacerých kreditných kariet u konkurencie do jednej v UniCredit Bank. Táto služba Vám ale ponúka hneď niekoľko výhod.
Banka chcete tak nalákať nových záujemcov najmä poskytnutím až 6 mesačného obdobia bez úroku na prevedenú čiastku. Takto teda môžete ušetriť nemalé finančné prostriedky, keďže sa 6 mesiacov nemusíte obávať žiadnych úrokov. Za prevedenie sumy sa však platí poplatok, a to vo výške 4 % z prevedenej sumy, avšak maximálne 40 €.
Aj po uplynutí 6 mesiacov Vás však prekvapí pomerne nízky úrok, a to 15 %. V porovnaní s konkurenciou teda môžete opäť ušetriť. Túto možnosť tak uvítajú všetci, ktorí chcú ušetriť na svojich starých dlhoch na kreditných kartách.
Ak začnete svoju novú kreditnú kartu využívať, môžete sa tešiť z bezúročného obdobia aj pri výberoch hotovosti, a to až 45 dní čo nie je vôbec bežné. Ušetríte tak nielen na nižšom úroku, ale aj na platení len jedného mesačného poplatku za jednu kreditnú kartu.

Chcete rýchlu pôžičku?

Požiadať o pôžičku

Podobné články