Murárske práce

Možno zvažujete v tomto období konečne zrealizovať vašu dlho odkladanú prerábku bytu, či domu. Dlhé šetrenie celej rodinky sa vyplatilo a vy si konečne môžete svoj sen zrealizovať. No teraz sa možno dostávate do mierneho stresu nad tým akej firme zveriť túto pre vás dôležitú rekonštrukciu. Je samozrejmé, že ak to zveríte do rúk odborníkom a firme na ktorú sa dá spoľahnúť, budete s výsledkom spokojní. A to platí aj naopak, ak to zveríte, síce za lacnejšie peniaze, „fušerom“ a neodborníkom, nad výsledkom určite zalomíte rukami a svoje šetrenie hneď aj oľutujete.

Treba si uvedomiť jedno a to, že murárske práce nie sú jednoduché a mnohokrát ani bezpečné a preto niečo stoja, hlavne tie kvalitnejšie vykonané.

Možno ste už počuli o tom, že sa dá postaviť dom na kľúč. V zásade ide o to, že stavebná firma, ktorú ste si najali, príde, postaví dom od základov až po strechu a k tomu ešte položí dlažby, parkety, vymaľuje atď. No vedeli ste, že as dá niečo podobné urobiť aj s bytom? Teraz samozrejme nemyslíme výstavbu paneláka :) ale dá sa zrealizovať rekonštrukcia bytu na kľuč.

Hlavne v poslednom období sa s takýmito ponukami u stavebných firiem akoby vrece roztrhlo.

Rekonštrukcia bytu na kľúč zahŕňa samozrejme kompletnú rekonštrukciu priestorov v byte nevynechajúc položenej dlažby, obklady, dvere, výmena okien prípadne osadenie kuchynskej linky a vstavaných spotrebičov. Firma vám ponúkne niekoľko možností vybavenia vášho budúceho interiéru stačí si len vybrať.

Hlavne vo svete znamená moderný byt úplne niečo iné ako u nás. Nájomníci sú zvyknutí na

miesta na parkovanie pred domom, alebo garáži, vestibul budovy s recepciou, a obchodík kde sa dá kúpiť aspoň to najnutnejšie keď sa to v domácnosti minie.

U nás na Slovensku sme radi keď máme vôbec kde zaparkovať a výťahy v bytovke fungujú :)

Hľadáte remeselníka?

Vyplňte formulár

Podobné články